Oferujemy nową usługę polegającą na PRZENIESIENIU systemu z dysku mechanicznego HDD na dysk SSD bez instalacji systemu od nowa.

– Dlaczego Warto?

Dyski SSD odczytują i zapisują dane z prędkościami 500 MB/s lub szybszymi, podczas gdy dyski mechaniczne zaledwie około 70 MB/s. Ta ogromna różnica powoduje że Windows otwiera się WIELOKROTNIE szybciej na SSD niż na dysku mechanicznym HDD. Szybciej także wczytają się przeglądarki, uruchomi internet i wystartują inne programy itd.

Wymiana dysku na SSD nawet w starym 10 letnim komputerze  może spowodować że będzie on pracował szybciej ( w przypadku korzystania z internetu, pakietu Office i pracy biurowej – nie dotyczy to wymagających gier 3D ), niż nowy nabytek z adekwatnym procesorem ( np. Intel i3 2 generacji versus Intel i3 11 generacji ) prosto ze sklepu z dyskiem mechanicznym !

Oferta:

Jeśli Państwa dane na starym systemie dają się łatwo przenieść proponujemy zwyczajną instalację na nowo systemu na dysku SSD i skopiowanie danych ręcznie – koszt usługi instalacji i skopiowania danych 200 PLN Brutto. Sama instalacja systemu bez kopiowania danych koszt 150 PLN Brutto.

Oferujemy możliwość instalacji WINDOWS 10 na każdym komputerze posiadającym Windows 7 lub 8 / 8.1.

Jeśli jednak na starym systemie znajduje się oprogramowanie niemożliwe lub trudne do przeniesienia nasz serwis oferuje przeniesienie całej zawartości dysku, w taki sposób aby system wystartował na owym dysku SSD jakby nie był instalowany od nowa. Koszt usługi od 300 PLN Brutto, zależy od systemu operacyjnego i ilości partycji na dysku twardym.