darmowa wycena

Drukuj

Oddając sprzęt do naszego serwisu otrzymają Państwo wycenę naprawy, jeśli to możliwe, na poczekaniu bez ponoszenia kosztów POZA WYJĄTKAMI:

1. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia zasilacza i rezygnacji z zakupu zasilacza w serwisie opłata za testy wyniesie 20 PLN Brutto.

2. W przypadku zgłoszenia nie działania internetu mobilnego jeśli test na naszym modemie w naszym komputerze wykaże że jest problem z winy dostawcy internetu ( np. wyczerpany limit danych, niezapłacony zaległy rachunek, inne problemy po stronie dostawcy internetu ) pobrana zostanie opłata 20 PLN Brutto.

3. W przypadku dostarczenia ROZŁADOWANEGO do zera tabletu w którym istnieje możliwość jego naładowania ( naprawa dotyczy czegoś innego niż wymiana gniazda zasilnia ) pobierana jest z góry przy przyjęciu sprzętu opłata za jego naładowanie w wysokości 10 PLN Brutto.

 4. Jeśli konstrukcja komputera jest nietypowa, bądź jego demontaż w celu diagnozy jest utrudniony. Jeśli diagnoza nie będzie mogła być wykonana darmowo klient zostanie o tym poinformowany podczas przyjęcia.

Możliwa jest również darmowa wycena zdalna, telefoniczna, bądź mailowa po podaniu opisu usterki. Wycena zdalna ma charakter orientacyjny, dopiero po otrzymaniu komputera możemy podać szczegółowe koszty naprawy.

Darmowa wycena wykonywana jest pod kątem zgłoszonej usterki, w razie potrzeby zdiagnozowania każdego poszczególnego podzespołu z oddzielna za wycenę pobierana jest opłata.

U nas otrzymują Państwo także profesjonalną wycenę pisemną jak załączona poniżej:

 Wyślij zapytanie : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.